Satın Alma Sözleşmesi

Satın Alma Sözleşmesi


1. Kullanıcı özel üyeliği, sınava ait dönem için satın almış olur. Bu dönem boyunca sınırsız olarak soru çözebilirsiniz. Sınav günü, bu hakkınızın süresi dolmuş olur.

2. Özel üyelik satın almış olduğunuz kurum ya da kadroya ait satın alınan yıl içerisinde bir sınav yapılır ise özel üyeliğiniz bu sınav gününde sona erer, eğer sınav ilanı yayımlanmadan önce özel üyelik aldıysanız ve sınav o yıl içerisinde yapılmayacak ise, ya da sınavın herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda özel üyelik satın alınan yıl sonuna kadar geçerli olur.

3. akademi.uzlastirmaci.net şeffaf yapıya sahip bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ya da kadrodan sahip olunan ücretsiz üyelik ile panelinizde o kadroya ait kaç tane soru olduğu, hangi konuların bulunduğu gibi verileri görmeniz mümkündür. Bu yüzden kullanıcı, satın almış olduğu online üyelik hizmetini, görüntülemediği takdirde aldığı günden itibaren 7 gün içinde iade etme hakkı saklı olmak üzere, içeriğin yetersizliği nedeniyle iade isteyemez ve iade yapılmaz.

4. Mevcut kadrodan satın alınan üyeliğinizin başka bir kadro ile değiştirilmesini istediğiniz takdirde, mevcut kadrodan satın alınan özel üyeliğiniz sona erer. Aynı şekilde değiştirilmesini istediğiniz kadroya da özel üye olmadan normal olarak geçiş yapmış olursunuz.

5. Özel üyeler, soruları web sitesi'nden ya da mobil uygulamaları aracılığı ile tabletlerden ve akıllı telefonlardan çözmekle sınırlıdır. Bunun dışında herhangi bir materyal gönderimi, çıktı sağlanması talep edilemez.

6. Özel üyelik, üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve devredilemez. Bu durumları ihlal ettiği tespit edilen kullanıcıların hesapları dondurulur. Ayrıca akademi.uzlastirmaci.net olarak diğer haklarmız saklıdır.

7. Soruları sınırsız çözebilmeniz için sizden istenen bilgileri sisteme girmeniz ve belirlenen ücretleri ödemeniz gerekmektedir.

8. Akademi.uzlastirmaci.net bünyesinde kullanıcıların birbirleri ile iletişime geçtikleri mesajlaşma ve toplantı salonu, mülakat salonu gibi sayfalarda, genel ahlaka ve toplum kurallarına ayrıca diğer sözleşmelerde belirlenen site kurallarına aykırı davrananlar, özel üyelik satın almış olsalar dahi üyelikleri silinir ve bu konuda bir hak iddia edemezler. Ayrıca akademi.uzlastirmaci.net olarak diğer haklarımız saklıdır.

9. akademi.uzlastirmaci.net, sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar ancak değişiklik sonrası üyelerini -üye olurken kullandıkları e-posta adresine konuyla ilgili bir mesaj gönderme yoluyla- bilgilendirmekle yükümlüdür. Üyelerin sistemde kayıtlı e-posta adreslerini artık kullanmıyor olmaları ya da e-posta adreslerinin geçersiz olması akademi.uzlastirmaci.net'u sorumlu tutmaz...